BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    

İngilizce Aylar

Küreselleşen dünyada artık sadece ortak dil kullanımının bilinmesi yetmiyor, bunun yanında pek çok yabancı dil bilgisine sahip olan kişiler iş hayatında daha seçilir bir konuma geliyorlar. Hem özel hayatta hem de iş hayatından daha etkin bireyler olma yolunda ilk hedef olarak gösterilen yabancı dil, tüm kurumların öncelik verdiği bir unsur halinde bulunuyor.

Yabancı dil öğrenmenin her yaş için kolay sayıldığı bir alan siz de düşünemiyorsanız henüz sitemizden eğitim almamışsınız demektir. Sizlere en zengin kaynakları sunan ve yabancı dil öğrenmeniz konusunda sizlere sonsuz desteği ile eğitim veren sitemiz üzerinden yer ve zaman farkı gözetmeksizin eğitim alabilirsiniz. İste evden ister de ofisten eğitim almanız için bir imkân niteliğinde olan sitemizden özellikle de yoğun iş temposuna sahip olan bireylerin yararlanmaları çok daha kolay alacaktır. Dışarıda bir dil okulundan İngilizce ve diğer tüm yabancı iller için harcanası gereken zamanın çok daha az bir süresiyle siz de ev ortamından yabancı dil öğrenebilecek ve hem sosyal hayatınızda hem de il hayatınızda daha prestij sahibi bireylere dönüşeceksiniz.

İngilizce öğrenmek için gerekli olan en temel gramer ve en genel bilgilere sadece bir tık ile ulaşmak artık mümkün. İngilizce aylar, İngilizce sayılar gibi ihtiyacınız olan ve günlük kullanımda sizlere kolaylık sağlayan bilgilere sitemizden en temel ve anlaşılır halleriyle ulaşmak artık mümkün.

İngilizce aylar, İngilizce gramer, İngilizce tüm tenseler gibi tüm konuların ardından mini testler ile kendinizi test edebilir ve seviyenizin her geçen gün ne denli geliştiğine tanıklık edebilirsiniz. Evden çevrimiçi şekilde sizlere sınav hakkı sunan ve bu sayede nerede ve ne kadar eksiğiniz olduğunu bilmenize olanak veren sistemimiz ile yoğun iş temposunu bahane etmek geride kalmışken, yaş farkı gözetmeksizin hem sizin hem de çocuklarınızın yabancı dil eğitimlerini bütçeniz sarmaya gerek kalmadan sitemiz aracılığı ile yapın. Tüm para israfı olan kurum ve kuruluşların eğitimlerinden uzak işiniz emeği ile yapan bizlerle siz de İngilizce eğitimini en kaliteli şekilde alarak pişman olmayın.