BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    konusarakogren.com ile İngilizce Eğitim Seti
'ne İhtiyaç Duymadan Konuşun.

Yabancı dil öğrenmek mutlaka belli süreyle alınan eğitim sonucu gerçekleşir. Okulda aldığınız İngilizce eğitimi size yeterli gelmiyorsa ekstra kursa gitmeniz gerekecektir. Bu da hem maliyetli hem de oldukça zaman alan bir durumdur. Sizleri bu durumdan kurtarmak adına bir platform oluşturduk. Bu platformda konuşarak öğren sistemi mevcut. İngilizce Eğitim Seti sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sistemde konuşarak öğrenebiliyorsunuz ve istediğiniz sürelerde, istediğiniz zamanlarda derse katılım gerçekleştiriyorsunuz. Derslerde, yabancı hocalarımız ile iletişim kuruyorsunuz. Bu durum sizi korkutmasın, seviye tespiti yapıldıktan sonra seviyenize göre yönlendirme yapılmaktadır. Oldukça keyifli geçen derslerden sonra kendinizi nasıl geliştirdiğinize siz bile inanamayacaksınız.

Biz uzman eğitmenlerimiz eşliğinde bir platform oluşturduk ve platformda, online olarak konuşma dersleri uygulamaktayız. Yani direk diyaloğa girerek kendinizi tartarak konuşmanızı geliştiriyorsunuz. Bu işlem kolay işliyor. Yapmanız gereken sitemiz üzerinden başvuruda bulunmak. Eğer merak ediyorsanız da ücretsiz deneme dersimize katılabilirsiniz. Deneme dersinden sonra zaten kayıt olmak isteyeceksiniz. Burada zamanı kendiniz yönetiyorsunuz. Zamanı yönetirken, istediğiniz sürelerde, 10 dakika, 20 dakika ve 30 dakika seçenekleriyle ders alabiliyor ve istediğiniz anlarda derse katılım sağlayabiliyorsunuz. www.konusarakogren.com adlı sitemiz üzerinden, size verilen kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz. Bilgisayarınızı ve internetinizi kullandığınız her yerde derse katılım sağlayabilirsiniz ve pratik yapabilirsiniz.

Pratik yaparak kendinizi geliştirir eğlenerek İngilizcenizin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz bildiklerinizi unutmamak için kullanmanız hayata geçirmeniz sizin özgüveninizi arttıracak ve kendinizi deneme şansına erişmenizi sağlayacaktır .gerçek hayatta kullanılmayan dil varolmayan bir dilin hiçbir anlamı yoktur yaptığımız uzun araştırmalar ve anketler konuşmanın önemini açıkça göstermektedir. Elbette seviyeye uygun bir konuşma üstelik (mother tongue) yani ana dili ingilizce olan bir kişiyle iletişim kurmak İngilizceyi sonradan öğrenen bir öğretmenden bile size daha fazla fayda sağlayacaktır. İngilizcenizi geliştirmek ve kalıcı kılmak için el ele sizinle beraber yol almaya hazırız.