BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    


İngilizce Altyazılı Film İzle Eğlenerek Öğren

Bu yazıda sizinle online İngilizce öğrenmenin eğlenceli tekniklerinden birisini daha paylaşacağız. Film izlemekten hoşlanıyor musunuz? Artık İngilizce altyazılı filmler izleyerek, eğlenceli ve hoş bir biçimde http://speechyard.com/tr/ İngilizce öğrenebilir ve de seviyenizi ilerletebilirsiniz. Yalnızca filmler yok, bir yandan da Tv dizileri, en sevilen televizyon reklamları, belgeseller, müzikler ile müzik klipleri, çizgi filmler, söyleşiler, haber programları gibi bir sürü başlık altında sınıflandırılmış onlarca videoyu İngilizce alt yazı ile izleyebilirsiniz.

Öğrenme programı çok kolay ve de etkili. Bütün videolar İngilizce altyazılı bir biçimde oluşturulmuş. Alt yazıları izlerken, yeni kelimelerin üstüne tıkladığınızda ekrana o kelimenin Türkçe eş anlamlılarını veren bir küçük bölüm geliyor. İşte bu paneldeki sözcükleri öğrenmek için kendinize ait öğrenme kitaplığınıza kaydedip bir süre sonra söz konusu sözcükleri tekrar ederek öğrenebiliyorsunuz.

Bilmediğiniz sözcükleri kaydederek hazırladığınız sözlüğünüz tamamıyla kendi ilgi alanlarınıza gereksinimlerinize göre şekilleniyor. Sözcükleri iyice öğrenmek amacıyla; kelime kurucu, dinle ve yaz, flash kartlar ve de tercüme seçimi şekilde değişik ve keyifli egzersizlerden yararlanabiliyorsunuz.

Söz konusu web sitesinin belki en iyi uygulamalarından birisi de, tüm dünyadan kayıt olan site üyeleriyle iletişim kurup konuşabilme fırsatı tanımasıdır. Çok farklı toplumlardan insanlarla tanışıp iletişim kurarak onlarla online olarak chat yapabilir, filmler ve de öbür video klipler ile ilgili tartışabilir aynı zamanda öğrendiğiniz yeni sözcüklerle İngilizce pratik yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Tabi ki son zamanlarda internet, tabletler ve akıllı telefonlarla yaşamımızın vazgeçilmezi haline geldi. Bu durum da boş vakitlerinizi bundan sonra daha yararlı bir işle, İngilizce öğrenmekle geçirmek demek oluyor. Bundan böyle İngilizce öğrenme vaktini siz ayarlayacak, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan girip, http://speechyard.com/tr/video/ İngilizce alt yazılı film seyrederek her mekanda ve de daima seviyenizi ilerletebileceksiniz.

Bu siteye abone olmak tamamıyla ücretsizdir. Dilerseniz facebook hesabınızla şimdi giriş yapabilir ya da mail adresinizle basit bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz. Hemen şimdi siteye girerek, http://speechyard.com/tr/ İngilizce öğrenme aşamasında değişik ve de keyifli bir metodu, şu anda bizzat test edebilirsiniz. Bir taraftan İngilizce alt yazılı film izlerken öbür taraftan sitenin blog kısmında çok yararlı yöntemleri öğrenerek hızlı, efektif ve de kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Yeni dostluklar kurup, yanlış yapma endişesi olmaksızın İngilizce pratik yapmaya hemen şimdi başlayın.