BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    

Hayatı Kolaylaştıran Dili Konuşarak Öğren ile Öğrenin

Gün içerisinde farklı alanlarda her daim karşımıza yabancı kelimeler çıkmaktadır. Kelimelerin bilgisayar ya da telefon aracılığı ile çevirisini yaparak ya da dil bilen kişilere sorarak ne denilmek istenildiğini öğreniriz. Oysaki teknoloji çağını yaşadığımız dönemde herkesin artık bir yabancı dile sahip olması gerekmektedir. Herkesin faydalanabileceği online İngilizce kursu kısa süreler içerisinde akıcı konuşma, anlama, çevirileri rahatlıkla yapma imkanı sunmaktadır. Yurt dışına farklı işler için sık sık seyahat eden kişilerin daha havaalanlarında çileleri başlamaktadır. Karşılaştıkları yabancıların ne dediğini anlamayan, tabelalarda yazanları anlamadıkları için yönlerini bulamayanlar büyük eziyetler çekmektedirler. Sosyal hayatlarında rahat etmeyi, kimseye ihtiyaç duymadan diğer ülke insanları ile anlaşabilmeyi, elindeki kâğıtlarda neler yazdığını öğrenmeyi arzu edenler zaman kaybetmeden online kursa kayıtlarını yaptırmaktalar. Kursun en güzel yanı ders mekânını ve zamanını katılımcıların belirlemesi olmaktadır. Bu sayede bazı işler ertelemek zorunda kalınmamakta ya da gün içerisinde boşluk açmak adına uğraşılmamaktadır. Akşamları evde ya da öğen araları bir kafede derslere katılabilmekteler.

Ülkemizde İngilizce eğitimine kreş yaşlarda başlanılmaktadır. Hatta bazı ebeveynler bakıcılarını dil sahibi kişilerden tercih ederek çocuklarının konuşmaya başlarken farklı bil daha öğrenmelerini sağlamaktadırlar. Konuşarak öğrenilen ve bu sayede dilin aksanını da doğru şekilde öğrenilmesini sağlayan bu özel eğitim şimdilerde internet ortamından bizlere sunulmaktadır. Ana dilleri İngilizce olan eğitmenler eşliğinde konuşarak öğrenilen dilde öncelikli olarak İngilizce renkler, İngilizce sayılar, İngilizce mevsimler, İngilizce günler, İngilizce meyveler öğrenilerek sahip olunan kelime sayısı artırılmaktadır. Sonrasında cümle kurulmaya başlanılmakta ve öğrenilenler eğitmen ile gün içerisinde konuşma pratikleri yapılarak pekiştirilmektedir. Konuşma pratikleri hızla konuşma, konuşulanı anlama, kelimeleri doğru aksanı ile telaffuz etme, yazılı belgeler üzerinde çevirileri doğru şekilde yapabilme adına önemli olmaktadır. Avantajlı olan, kurslara gitmek için büyük sıkıntılar çekmek zorunda bırakmayan, videolarla eğlenceli şekilde öğrenme imkanı sunan online eğitimin ücretleri de tahmin edildiğinden makul olmakta ve herkes bütçelerini zorlamadan bu imkandan faydalanabilmektedirler.

Gün içerisinde Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çeviriler yapmak zorunda kalırız. Sözlüğü kullanarak anlamlarını bilmediğimiz kelimeleri öğrenebilmekteyiz. Bilmediğimiz kelimenin yalnızca anlamını öğrenmekle kalmayıp, nasıl telaffuz edildiğini sesli şekilde duyma ve kelimeyi cümle içerisinde nasıl kullanabileceğimize dair bilgi edinebilmekteyiz. Eğitici adres olan https://www.konusarakogren.com/sozluk/province-nedir-ne-demek-turkce-anlami ve telaffuzu üzerine bizlere gerekli yardımı sunmaktadır. Konforlu şekilde dil öğrenmek isteyenlerin adresi olan gün içerisinde çok fazla ziyaret edilen site ücretsiz deneme imkânı sunmaktadır. Çağımıza yakışan bir hizmet olan online eğitim İngilizce şiirler, İngilizce atasözleri, İngilizce burçlar, İngilizce bilmeceler, İngilizce komik çeviriler, İngilizce fıkralar eşliğinde kolayca öğrenilmekte ve bu sayede sayısız kelimeye sahip olunabilmektedir. Eğitimde İngilizceyi daha kolay öğrenmek adına püf noktalarda verilmekte ve bu sayede daha hızlı daha kolay ve daha doğru şekilde İngilizce öğrenilmektedir.