BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    


Teknoloji İngilizce Eğitimini Nasıl Kolaylaştırır? : 444ingilizce.com.
İngilizce dili hızla gelişen toplumlarda daha çok değer kazanmaya başlamıştır. Uluslar arası ortak dil olarak kabul gören İngilizcenin bu kadar yoğun ilgi görmesine şaşmamalıdır. Özellikle diğer ülkelerle ticaret yapan ülkeler yazışmalarda ve görüşmelerde İngilizce bilen çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle çoğu çalışan İngilizce kursuna katılarak dil eğitimi almaktadır.

Bir dili öğrenmek yazıp okumayla değil onu sürekli pekiştirerek mümkün olmaktadır. İngilizce öğrenme isteğine sahip kişilerin yardımcı kaynak bulma şansı fazladır. Birçok firma çalışanlarının en az bir dili ana dilleri gibi konuşmalarını istemektedir. Bu nedenle iş alımlarında sorulan soru: ’İngilizce seviyenizi belirtir misiniz’ şeklindedir. İngilizceye bu önemin verilmesi dünya ülkelerinin ortak dil olarak kabul etmesidir. Ortak ticaret anlayışında aynı payda da birleşen ülkeler evrensel dil olan İngilizceyi kullanmaktadır. Ülkeler kendi aralarında dış ticaretten, turizmden, kültürel ve ekonomik konulardan dolayı sürekli iletişim halindedir. Bu durum her gün görsel medyaya yansımaktadır. Devletlerin birbiriyle ilişkilerini yürütmelerinde ortak kullanılan dilin önemi büyüktür. Özellikle devlet adamları bir araya geldiklerinde İngilizce konuşurlar. Bu durum bizlere İngilizcenin uluslar arası kullanılan bir dil olduğunun en büyük göstergesidir. Bütün dünyada kabul görmüş olan bu dilin neden bu kadar öğrenilmesi gerektiği kolayca anlaşılabilir.

Yukarda bahsettiğim alanlarda iş sahibi olan kişilerin İngilizce bilmeleri kaçınılmaz olmuştur. Aksi durumda bu alanda kariyer yapmaları imkânsızdır. Bu amaçla hizmet veren http://www.444ingilizce.com/ sitesindeki uygulamalara öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Eğitim öğretim ve iş hayatında İngilizcenin yeri ve önemi tartışılmaz bu nedenle çocuk yaşta İngilizce eğitimine başlanmalıdır. Çocukların ilgi ve isteği canlı tutulursa kolaylıkla İngilizce öğrenmeleri sağlanacaktır. Kendine güvenen, kariyer sahibi kısacası kendini kanıtlamış toplum yetiştirmek için çağın ihtiyaçlarını dikkate almalıyız. Yaşadığımız çağa baktığımızda bilişim teknolojisi ve İngilizcenin temel ihtiyaç olduğunu görmekteyiz.