BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    Rahat İngilizce Eğitim Seti

Bu makalemizde, İngilizce bilmenin önemini vurgulayıp, en etkili ve kolay İngilizce öğrenmenin yollarına değinmeye çalışacağız. Mükemmel bir kariyere sahip olmak ve buna bağlı olarak kaliteli ve keyifli bir hayatı idame ettirecek işlerde çalışmak herkesin düşlediği bir hedeftir. Bunun için ise iyi bir eğitim, özellikle de bir yabancı dil bilmek günümüzde bir olmazsa olmazımız durumundadır.

Eğitim-öğretim, bir bireyin kendisi için yapacağı en yararlı kazanımlardan birisidir. O zaman mesleki gelecek planlaması yönünden yabancı dilin önemine biraz daha detaylı bakmakta yarar vardır. İngilizce öğrenmek neden önemlidir? İngilizce konuşabilmenin size sağlayacağı avantajları hiç düşündünüz mü?

Günümüzde teknoloji ve internet yoluyla, bir kaç saniyede dünyanın her bölgesindeki insanlarla konuşabiliyoruz. Böylece globalleşen dünyamızda; yeni insanlarla tanışmak, yeni iş olanakları, iyi bir kariyerle daha çok kazanmak ve bununla birlikte daha kaliteli bir hayat için İngilizce konuşabilmeyi gerekli kılıyor.

İngilizceyi okullarda geçmek mecburiyetinde olduğunuz bir ders olarak algılamayıp onu bir hobiniz haline dönüştürebilirseniz daha kolay ve hızlı öğrenebilirsiniz. İngilizcenin gerekliliğini iyi kavramak, öğrenme sürecinde gerekli olan çalışma isteğini arttırarak daha etkili bir biçimde amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

İngilizce öğrenmek için artık sıkıcı kitapları okumak, İngilizce sınavlarına girmek, boşluk doldurma testleri çözüp gramer yapılarını ve de İngilizce kelime listelerini ezberlemenize gerek yok. Aynı şekilde kurslara katılmak da, okullarda takip edilen mevcut eğitim teknikleri ve ders kitaplarını talim etmekten farklı bir fayda sağlayamamaktadır.

Şimdi Rahat İngilizce eğitim seti ile hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğlenceli ve akılda kalıcı kısa hikayeler dinleyerek, basit sorulara yüksek sesle yanıtlar verip interaktif bir şekilde ve konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Artık klasik yöntemleri tekrar eden İngilizce kurslarına binlerce lira ödemenize ve de zamanınızı israf etmenize gerek yok. Kurslarda ve okullarda okutulan sıkıcı ders kitapları okuyarak ve gramer ezberleyerek İngilizce konuşma becerisi kazanamazsınız. Akıcı İngilizce konuşma becerisi kazanmak için uygulamaya, yani dinlemeye ve konuşma çalışmasına gereksiniminiz vardır. Tıpkı küçük çocukların ana dillerini konuşmayı öğrendikleri şekilde. Ayrıntılı bilgi için sıfırdan İngilizce öğrenme rehberimize göz atabilirsiniz.

Rahat İngilizce dersleriyle, her gün yalnızca bir saatinizi vererek Üç ay gibi bir sürede İngilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz. Üstelik mp3 biçimindeki derslerimizi isterseniz bilgisayarınızda, cep telefonunuzda yahut mp3 çalarınızda dinleyerek, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman etkili ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Şimdi Rahat İngilizce seti örnek derslerimizi bilgisayarınıza indirin ve uygulayarak İngilizce öğrenmeye 5 dakika içinde başlayın.

www.rahatingilizce.com