BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    


İngilizce Gramerİngilizce artık dünya genelinde herkes tarafından konuşulan uluslar arası kullanılabilirliğe sahip bir yabancı dil haline gelmiştir. Bu nedenle günümüzde İngilizce konuşmayan neredeyse hiç kimse kalmamıştır diyebiliriz. Yabancı diller arasında en kolay öğrenilebilen dillerden olduğu için İngilizcenin dünya genelinde kullanımı oldukça yaygındır. İngilizce öğrenen kişilerin en çok zorlandıkları konulardan bir tanesi de İngilizce gramer çalışmalarıdır. Bu nedenle gramer bilgisinin üzerinde özenle durulmalı ve konular iyice anlaşıldıktan sonra alıştırma çözerek, kişiler öğrendikleri bilgileri iyice pekiştirdiklerinden emin olmalıdırlar. Eğer İngilizce bilmiyorsanız ya da temel bir eğitiminiz varsa ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız web sitemizde bulunan kaynaklardan yararlanarak kolayca İngilizce öğrenebileceğinizi siz de göreceksiniz. Sistemli ve düzenli bir çalışma ile İngilizce konusunda kendinizi geliştirebilir ve kendi kendinize yardım almadan İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan İngilizce gramer kaynakları en basit ve anlaşılabilir şekilde İngilizce gramer bilgisini açıklamak üzere özenle hazırlanmıştır. Kaynaklarımızdan yararlanarak İngilizce gramer konusunda kendinizi geliştirebilir, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Alıştırmaları yaparak öğrendiklerinizi iyice pekiştirdiğinizden tam anlamıyla emin olabilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız kaynaklarımız sayesinde İngilizcenin ekstra yardım almadan da kolayca öğrenilebileceğini keşfedebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan İngilizce gramer kaynakları aynı zamanda İngilizce öğretmenleri tarafından da kullanılabilmektedir. Öğrencilerine İngilizceyi en verimli ve kolay bir şekilde öğretmek isteyen ve farklı kaynaklara sahip olmak isteyen İngilizce öğretmenleri kaynaklarımızdan faydalanmaktadırlar.