BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

  
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları

  
MAKALELER
Online İngilizce Kursu
İngilizce Aylar
Rahat İngilizce öğitim Seti
Egitim Setine İhtiyaç Duymadan Konuşun
İngilizce Alt Yazılı Film
Amasya İngilizce Tanıtımı
Türkçe İngilizce ve İngilizce Türkçe Metin Çeviri Sitesi
Protranslate ile Türkçe İngilizce Metin Çeviri
İngilizce Öğrenme Sitesi
İngilizce Gramer
Online İş İngilizcesi
Teknoloji ve İngilizce
İngilizce İş Görüşmesi
Dil üzerine
Homepage
    


İş İngilizcesinde Yeni Bir Dönem Başlıyor: onlineisingilizcesi.com

İş sahibi olmak ergenlik döneminden çıkmış her insan için önemli bir olaydır. Ebeveynler çocuklarının işe girdiklerini gördüklerinde inanılmaz bir mutluluk ve hazzın da sahibi olmaktadırlar. Hangi anne babaya sorarsanız aynı cevabı alırsınız ,‘’mutluyum ve gururluyum’’. İş sahibi olmak aynı zamanda yeni bir sosyal statüye yani evlilik kurumuna geçebilmenin de bir ön şartı niteliğindedir. ‘’İş varsa aş var, aş varsa eş var’’ özlü sözü tamda bahsettiğimiz bu durumu açıklar niteliktedir. Her dönemde öneminden hiçbir şey kaybetmeyen bu kavramın iç alt kavramlar ile daha zengin bir hal almaktadır. İş İngilizcesi yukarıda belirttiğimiz bir alt kavram olarak karşımıza çıkıyor.

İş sahibi olmanın günümüzde ne kadar zor olduğunu biliriz. İşe girebilmek için ne tür badireler atlattığımız, sayısız özgeçmiş hazırladığımız, sektörümüz ile ilgili sayısız kursa gittiğimiz unutulmamalıdır. İş İngilizcesi kursları bu son bahsettiğimiz guruba girmektedir. Bu ingilizce kurslara iş sahibi olmadan önce gidilebildiği gibi meslek sahibi olduktan sonra da gidilebilir. İşe girmenin zor olduğu günümüzde bulunduğu işte kalıcı olmakta çok zorlaşmıştır. Bu nedenle iş yerinizdeki aynı statüdeki arkadaşlarınızdan belirli donanımlar açısından pozitif yönde ayrışmanız gerekmektedir. Bu pozitif ayrışma kısa sürede işinizde yükselmenizi sağlayabilir. İşvereninizin sizin hakkınızda olumlu bir tutum geliştirmesine sebep olacaktır.

İşiniz ile ilgili pozitif donanımlardan birisi olan İngilizce daha da özelleşerek http://www.onlineisingilizcesi.com/sitesi ile karşımıza çıkmaktadır. Site her iş alanında farklılık gösteren terimsel İngilizce kavramların ve daha birçok alt kategori ile yüksek kalitede bize iş ingilizcesi eğitimi verebileceğini bizlere taahhüt etmektedir. Site her zaman kullanıcılarına en kaliteli ve en geçerli eğitimi vermek üzere kurulduğunu ispatlamak istemektedir. Bu nedenle sitenin bir defa da olsa denenmesinde fayda olduğunu söyleyebiliriz.